Materiál pre dokonalý interiér

living

Nanotechnológie pre dokonalý povrch
Vonkajší plášť Fenix ​​Ntm bol vyvinutý s použitím nanotechnológie a hĺbka jeho dekoru je dosiahnutá za použitia novej generácie živíc. Vyrába sa v procese tepelnej laminácie pri vysokom tlaku a vďaka jeho jedinečným vlastnostiam je možné ho použiť na vertikálne aj horizontálne plochy. Vzhľadom k nízkej svetelnej odrazivosti sa vyznačuje extrémne
matným povrchom.

Nanotechnológia úplne zamedzuje zanechávaniu odtlačkov prstov. Povrch je veľmi príjemný až mäkký na dotyk. Povrchové škrabance na Fenix ​​Ntm je možné pôsobením tepla dokonale sceliť a povrch obnoviť.

Široký rozsah využitia v interiéri
Materiál Fenix ​​Ntm je možné použiť v podstate na akýkoľvek nábytok, či už ide pracovné dosky, stoly, dvierka alebo nástenné panely aj obklady. Jeho jedinečný povrch a vlastnosti sa skvele hodí pre interiérové ​​zariadenia do kúpeľne, ale aj do ostatných miestností. Je možné ho použiť pri výrobe klasických interiérových aj posuvných dverí.

Jedinečné vlastnosti aj design
Ak hľadáte vhodný materiál pre svoj interiér, ktorý by spĺňal všetky požiadavky modernej doby, určite využijete jedinečné vlastnosti tohto materiálu. Fenix ​​Ntm je odolný proti poškriabaniu a oderu. Má vylepšené antibakteriálne vlastnosti a odoláva plesniam, takže je jeho povrch vhodný na priamy styk s potravinami. Jeho hydrofóbny povrch odoláva vode a je rozmerovo stabilný aj pri vysokej teplote.

Je stálofarebný aj pri dopade slnečných lúčov a intenzita a hĺbka jeho farieb každého zaujme. Okrem toho je jeho povrch antistatický. Je samonosný (pre dosky o hrúbke 10 mm a 12 mm). Fenix ​​Ntm je jednoducho jedinečným materiálom vyžadujúcim len jednoduchú dennú starostlivosť a je odolný aj voči kyslým rozpúšťadlám a upratovacím prostriedkom.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora